Anasayfa
Basın Bülteni
Önsöz
Üstün Akıl
Valilik Daveti
Bülten 13 Makalesi
Yazılı ve Görsel basında
Konferanslar - Videolar
Resim Galerisi
Yazarın biyografisi
Ziyaretçi Defteri
İletişim

Yazardan Öğütler

"Kafanızdaki insan beyni yerinde durdukça sizler dünyaya lazım ve yanlışlarından sorumlusunuz. Ülkeniz ileri çağları sizlerle yakalayacak ve sürekli aşacaktır. Kendinizin de bu kapsamda bulunduğunu her zaman hatırlayınız."
Mehmet Nevzat Kürüm
"Zaman uçmaktadır, servetini paylaşmak zorundasınız. Ya da! Bırakın ucunu gitsin, borçlarınızı çağlar boyu nesilleriniz ödesin."
Mehmet Nevzat Kürüm"Beyninizi çalıştırın; akla çevirin, gençliği yaşayın, aklınız beyninizin tercümanıdır. Aklın canlı fotoğrafı da bizzat siz kendinizsiniz."
Mehmet Nevzat Kürüm"Sevgili anne ve babalar: Çocuklarınızı kucak çocuğu yapmayınız. Geleceği görünüz! Gelecek her zaman önünüzdedir. Gene de göremiyorsanız. Aklınızın dürbününü kullanınız… Ne mutlu ki sağlıklı her beyinde bu dürbünlerden vardır."
Mehmet Nevzat Kürüm"Her yanlışlığın arkasına gizlenmiş bir güneşin bulunabileceğini hatırdan çıkarmamak, mücadeleyi bırakmamak şarttır. Zira hayatınız boyunca aradığınız güneşin en yakınınızda bulunduğunun isbatını azim, sabır ve çabalarınız sağlayacaktır."
Mehmet Nevzat Kürüm
/*ISTANBUL


 

SIRLARI YAKALAYABİLMENİN SIRLARI  (SYS) T.C.Kültür Bakanlığı Yetkililerince Kültürel Eser olarak kabul ve tescil edilmiştir.

Kitap, düşünceyi akla çeviren   BEYİN-DÜŞÜNCE-AKIL-KOMUT-UYGULAMA   (SYS) sistemine ciddi boyutta pratik kazandıran okuyucuya doğruyu çabuk bulduran, karar verdirebilen örneklerle doludur.

İnsanların karşılaşılan her türlü sorunlar önünde çabuk kolay ve doğru olarak teşhis koyabilme, keza tedavisini yapabilmelerinin sırlarını anlatmaktadır.

Hayatta ve her durumda yaşlı olsun genç olsun herkesin istifade edebileceği örneklerle doludur.

Tam anlayarak okuyanların ve kastedilen maksada ulaşanların yanlışa yönelmeleri mümkün değildir.

Memleketimiz mükemmele ve doğruya giden yolun hangisi olduğunu bulamamış, meydanlarda olduğu halde kendisini çıkmaz sokakta zanneden değerli beyinlerle doludur.

Onlara DOĞRUYU NASIL BULABİLECEKLERİNİN GÜÇLÜ IŞIĞINI (SYS) kitaplarımın ve bu kitaplara dayalı konferanslarımın verebileceğine inanıyorum.